2 n

 

 

с.Миколаївки відбулось свято Святого Микулаша

13 грудня в актовій залі середньої школи с.Миколаївки Козятинського району, Вінницької області з ініціативи голови культурно-освітнього товариства· "Голендерські чехи" пані Лариси Лановик та членів товариства, відбулось свято Святого Микулаша. На свято завітали: Посол Чеської Республіки в Україні, пан Іван Почух з дружиною пані Мартіною, радник посла з питань «Краян» пані Зденка Цейсова, начальник відділу у справах національностей Вінницької Облдержадміністрації пані Алла Ратинська, заступник директора обласного центру народної творчості пані Людмила Назарець, заступник голови Козятинської райдержадміністрації пан Микола Купчик, начальник відділу культури Козятинської райдержадміністрації пан Володимир Воронов, гості, друзі товариства. В святковій концертній програмі були задіяні майже всі члени культурно-освітнього товариства, від мала до велика. Яскравість народних костюмів та звичаїв доповнювали запальні танці та спів колядок. Діти прикрасили Різдвяну ялинку, батьки запалили адвентні свічки, на святковому столі з'явились рум'яні калачі та різдвяні солодощі. Хлопці та дівчата бавились у різдвяні ігри, танцювали навколо ялинки, атмосфера свята швидко поширилась зі сцени в глядацький зал і гості також стали учасниками цього дійства. А ще на свято завітали персонажі чеських народних звичаїв: мавки, чорти, ангели, три королі. А під кінець свята на сцені з'явився Вертеп, глядачі побачили народження маленького Іісуса. Під спів фінальної колядки всі учасники свята вийшли на сцену і низько вклонились глядачам. Палкі аплодисменти та слова подяки від глядачів висловив пан посол та інші гості свята. А на завершення цього казкового дійства відбулось традиційне фотографування учасників концертної програми та гостей.

Crystal Star Europa 2012

В рамках творческого проекта «Stars Way» European Festivals Project, при поддержке Всемирной Унии Культуры, 26 октября-3 ноября 2012 года прошел Международный детско-юношеский конкурс - фестиваль CRYSTAL STAR EUROPE. Организатор фестиваля - ведущая европейская компания в области фестивального движения и проведения молодежных программ «Patria Voyage s.r.o.»...

XV Всеукраїнський фольклорний фестиваль чехів

20 жовтня у місті Вінниці з ініціативи товариства «Голендерські чехи» с. Миколаївки Козятинського району при підтримці Посольства Чеської Республіки в Україні та сприянні Управління культури і туризму Вінницької обласної державної адміністрації і Обласного центру народної творчості, в будинку обласної філармонії відбувся XV Всеукраїнський фестиваль чехів. Гостей та учасників фестивалю привітав Посол Чеської Республіки пан Іван Почух та заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Іван Мовчан. У роботі фестивалю взяли участь творчі колективи 11 культурно-освітніх товариств: «Чеська беседа» зі Львова, товариство Волинських чехів із м. Житомира, товариство «Богемія» з м.Мелитополя, товариство «Влтава» з Криму, товариство «Чеська родина» з м.Одеси, товариство «Чехоград» із Запоріжської області, товариство «Матіце Волинська» з м.Луцьк, товариство «Богемія» з Миколаївської області, товариство «Мала Зубівщина» з Житомирської області, товариство «Вишеград» із м. Києва та товариство «Голендерські чехи» з Вінницької області. Привітальним танцем відкрив фестиваль ансамбль пісні і танцю «Поділля», а потім полились веселі чеські пісні та запальні танці у виконанні ансамблів «Яро», «Влтава», «Рапсодія», «Звонечек», «Вишеград», «Богемске фраєркі», «Чехоградська гудьба», «Шіковні голки а хлапи», «Студанка». Глядачі отримали насолоду від яскравих і талановитих виступів, а артисти -- шириі оплески від глядачів. Концертна програма завершилась фінальною піснею у виконанні всіх учасників фестивалю. Пан Посол щиро подякував всім учасникам за участь, а ініціатора та організатора проведення фестивалю пані Ларису Лановик нагородив почесною грамотою Посольства Чеської Республіки в Україні. Після завершення концертної програми учасників фестивалю очікували цікаві зустрічі, спілкування та екскурсії.

Фестиваль «Crystal Fairy 2012» у Празі

Чеський Клуб в Україні http://czechclub.com.ua 3-8 січня у Празі під патронатом Світової Унії Культури відбувся VII міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Crystal Fairy», організатором якого є чеська фірма "Patria Voyage s.r.o.".  

STARS WAY 2011

3-10 травня 2011 року відбувся ІI-й міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості "STARS WAY", що проходив у м. Празі (Чеська Республіка) і м. Лідо ДІ Езоло (Італія). Організатор фестивалю чеське туристичне агентство "PatrіaVoyage".

Додаткове меню

Вінницька афіша

vinn afisha 

qr code anons Skuliozhka

 

Подяки

Ukrainian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian French Georgian German Greek Icelandic Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Vietnamese Welsh

Журнал

Статистика