2 n

 

 

Історія

Створенню громадської організації «Чеський клуб в Україні» передувала багаторічна співпраця добровольців ініціативної групи з чеськими організаціями та агенціями. Співпраця розпочалась ще у 1996 році, коли ми супроводжували першу групу дітей до Чехії на відпочинок у дитячий літній табір. З того часу розпочалось знайомство з цією чудовою країною та людьми, що живуть в ній. Інтерес українців до Чехії не випадковий – це слов’янська країна з якою нас пов’язують близькі історичні, культурні, релігійні та суспільні коріння.

Розширенню реалізації громадських проектів сприяла багаторічна співпраця з s.r.o. “Patria Voyage” (Чеська республіка), яка на той час являлась офіційним представником Національної Туристичної Організації України в Чеській республіці.

2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg

У період з 1997 по 2007 роки учасники ініціативної групи брали участь в роботі по вивченню природніх факторів чеських та словацьких курортів, розробці санаторно-курортних програм та їх презентації в Україні. Матеріали виконаної роботи доповідались на міжнародних, республіканських конференціях, відображені в проспектах та наукових виданнях.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

З 1996 по 2009 рік активісти ініціативної групи приймали активну участь в організації роботи дитячого літнього міжнародного табору «Богема»  (Чехія), працювали у якості методистів, супроводжуючих груп дітей, лікарів. Лікарським активом ініціативної групи була розроблена та реалізована лікувально-оздоровча програма по профілактиці захворювань дихальних шляхів на базі лікувальної печери в м. Злате Гори. 

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

У 2004 році активісти взяли участь в організації та проведенні фотовиставки "Україна - Ваш казковий відпочинок",  Прага;
У 2005 році активісти брали участь в роботі організаційної групи, як представника Національної туристичної організації України, в презентації України, як країни-партнера та співорганізатора, на туристичній виставці "HOLІDAY WORLD 2005", у Празі;

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

- Організація представлення України на міжнародній туристичній виставці "Відпочинок 2005" для індивідуальних туристів, м. Прага;
Розпочинаючи з 2005 року учасники ініціативної групи беруть активну участь в організації та проведенні
виступів українських дитячих творчих колективів в Чехії. Один з перших таких виступів відбувся у 2005 році під патронатом посольства України в Чеській республіці. Концерт дитячої танцювальної студії “Конфетті” з м. Донецька, було організовано в Празькому театрі "Метро", на колонаді міста-курорту Маріаньске Лазне та курорті Лучки в Словакії.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

Починаючи з 2008 року приймали участь в організації та проведенні міжнародних фестивалів дитячо-юнацької творчості під егідою s.r.o. “Patria Voyage” та патронатом «Всесвітньої унії культури»: «Crystal Fairy», «Crystal Star», «World of Arts» в Чехії, Італії, Австрії, Франції.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

Робота ініціативної групи проводилась і в Україні, так, починаючи з 2006 року завдяки тісній співпраці з інформаційно-видавничою компанією «World Press» s.r.o. Прага, на основі договору про співпрацю здійснюється популяризація Чеської республіки в Україні, шляхом розповсюдження часопису «Чехія Панорама» (виставки, акції, консульство Чеської Республіки в Україні м. Київ, бібліотеки, виставкові зали).
У 2006 році ініціативною групою було розроблено та створено інформаційно-консультаційний сайт «Чеський клуб» czechclub.com.ua на сторінках якого міститься та оновлюється інформація про життя, культуру, новини Чеської республіки.

1.jpg2.jpg3.jpg4.png5.png

У жовтні 2012 року учасники ініціативної групи взяли участь в роботі ХV Всеукраїнського фестивалю чехів в Україні (м. Вінниця). Відео- та фотозвіт роботи фестивалю представлений на сторінках сайту Чеського клубу.

2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg

У грудні 2012 року члени ініціативної групи були запрошені на свято Святого Мікулаша, організоване Чеським культурно-освітнім товариством «Голендерські чехи» села Миколаївка Козятинського району. Фото- та відеозвіт представлений на сторінках сайту Чеського клубу.

2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg

У 2013 році представники взяли участь в зустрічі Президента Чехії з чеськими краянами в Україні (жовтень 2013. м. Київ), для роботи зустрічі надано інформаційну допомогу у вигляді примірників журналу «Чехія Панорама». Матеріали зустрічі відображені в блоці новин на сайті.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

У 2014 році, з ініціативи активістів групи було створено Громадську організацію «Чеський клуб в Україні», метою діяльності якої є об’єднання зусиль громадян для задоволення та захисту своїх законних соціальних, культурних, наукових, творчих, економічних та інших спільних інтересів; проведення маркетингової діяльності, обмін професійним досвідом членів Організації, сприяння розвитку дружби, кращому ознайомленню з життям, історією і культурною спадщиною України та Чеської республіки, сприяння культурному обміну та туристичному руху між українськими і чеськими громадськими, туристськими асоціаціями, організаціями і підприємствами різних форм власності, сприяння інтеграції України в сім’ю європейських держав.
Президентом Громадської організації «Чеський клуб в Україні» обрано Олександра Якименко.

1.png

Додаткове меню

Вінницька афіша

vinn afisha 

qr code anons Skuliozhka

 

Подяки

Ukrainian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian French Georgian German Greek Icelandic Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Vietnamese Welsh

Журнал

Статистика