2 n

 

 

Інна Кушнір, художник оригінального жанру

Згідно з рішенням Правління Громадської організації «Чеський клуб в Україні», ми надаємо інформаційну підтримку молодим талантам, пропагуємо їхню творчість шляхом організації виступів, показів, фотовиставок з метою ознайомлення широкого кола людей з їх творчістю.

Знайомтесь: Інна Кушнір, художник оригінального жанру.

 

 

…та живе в мені небо

Й допоки воно ще не впало

Я приречено вірю,

Що можу літати, як птах…

Ю. Іздрик

 

>>> Переглянути галерею! <<<

Певно біографія художників, музикантів, письменників завжди цікавить більше, ніж їхнє мистецтво, бо творіння митця, то вже як наслідок впливу тієї ж біографії.

Ну що ж, тоді розпочну можливо із «сухих», але не менш важливих даних:

  • Кушнір Інна Сергіївна
  • 14 травня 1989р.
  • Дитячий садок
  • Школа
  • Університет (за фахом та дипломом психолог, а тепер впевнена, що і за покликанням теж).

Ось так, дуже коротко, в п'яти рядках, 25 років життя. Думаю, я вас не втомила розповіддю про себе, але залишила місце для інтриги, а отже, і для роздумів. Нехай про мене розповідають мої малюнки, вони точно багатослівніші і, відкрию маленький секрет, автобіографічні (якщо не всі, то більшість із них).

Отже, знайомтесь, це Тоша (Томашек). Ще зовсім молоденький, бо народився 12 серпня 2014 року. Як він з'явився? Чому він з'явився? Тут згадую цитату М. Пруста «Щастя корисне для тіла, а печаль розвиває душу». Дійсно, саме печаль, сльози та переживання через воєнні дії на території Батьківщини трансформувалися в малюнки. Для мене вони стали зцілюючими, а вже потім я почала дарувати їх своїм друзям, бо Тоша завжди підіймає настрій, він в мене взагалі дуже позитивний баранчик і, головне, він не дозволяє людям втрачати надію, він нагадує про те, що в кожному з нас живе наша внутрішня дитина. Звичайно, залишайтеся дорослими, але не забувайте по-дитячому радіти життю…

Детальніше: Інна Кушнір, художник оригінального жанру

Додаткове меню

Вінницька афіша

vinn afisha 

qr code anons Skuliozhka

 

Подяки

Ukrainian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian French Georgian German Greek Icelandic Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Vietnamese Welsh

Журнал

Статистика