2 n

 

 

ЗИМОВИЙ КАРНАВАЛ з ЧЕСЬКИМ КЛУБОМ

Дорогі друзі, щирі вітання з Новим 2019 роком!

NY2019Збігає ще один календарний рік нашого життя. Він не був легким, але сподіваюсь запам’ятався гарними подіями та подорожами в яких ми разом долали кілометри доріг, зустрічали світанки та милувались тишею вечорів під місячним сяйвом та теплом багаття.

Хочу побажати Вам тепла і затишку в домі, взаєморозуміння і підтримки в сім’ї, здійснення мрій, великих і світлих цілей, прагнень і досягнень. Достатку Вам, благочестивих думок та справ, віри, миру і любові!

Детальніше: ЗИМОВИЙ КАРНАВАЛ з ЧЕСЬКИМ КЛУБОМ

ОСІНЬ В СОФІЇВЦІ (13 жовтня)

Інформаційний партнер проекту ГО «Чеський клуб в Україні» запрошує в одноденний пізнавально-розвиваючий тур в найкрасивіший парк України

та місце сили - Скіфські вали

sofiyaУманcький дендрологічний парк "Софіївка" не лише абсолютно справедливо отримав звання "перлини України", а й входить в десятку найкрасивіших парків усього світу, який зачаровує своїм романтичним стилем.Все тут народжене любов’ю і свідчить про Любов – графа Станіслава Щесного Потоцького до красуні – гречанки Софії Глявоне! Дивовижні історії, давньогрецькі міфи, інтригуючі легенди супроводжують цю Femme fatale (фатальну жінку) і Ви почуєте їх під час екскурсії по парку Софіївка в Умані. Осінь надає парку «Софіївка» особливий шарм і чарівність!  Екзотичні рослини, діючі фонтани, каскади водоспадів, рукотворні ставки, альтанки… Поспішіть побувати в цьому дивовижному рукотворному парку разом з нами! Також ми відвідаємо ще одне із дивовижних місць нашого краю - Немирівське городище, або як ще його називають Скіфські вали. Загадкове стародавнє поселення, якому понад чотири тисячі років, вражає своїми розмірами та могутніми земляними валами. Мовчазними, загадковими спорудами видніються у багатьох місцях Південного Побужжя земляні укріплення у вигляді валів і ровів. Вони й досі дивують своєю складною будовою, масивністю земляних насипів. Слугували вони не одному народові, використовувались переважно для захисту від нападу ворогів. На території городища виявлено житла-землянки, де знайдено чимало виробів з глини, кістки, рогу, бронзи та заліза. Зараз це місце сили. Тут величезна кількість енергії, яка накопичувалася тисячами років. Городище - сучасник єгипетських пірамід, що надає відчуття величі цього місця.

Детальніше: ОСІНЬ В СОФІЇВЦІ (13 жовтня)

Проект інформаційно-консультаційної підтримки 3-денного тренінгу «ІНІЦІАЦІЯ БОГИНІ» 14-16 вересня

boginya2018ГО «Чеський клуб в Україні» представляє проект інформаційно-консультаційної підтримки 3-денного тренінгу

«ІНІЦІАЦІЯ БОГИНІ» 14-16 вересня

 

Запрошуємо Вас у вересні на 3-денний тренінг"ІНІЦІАЦІЯ БОГИНІ" у райському куточку під Одесою!
Це можливість, з одного боку, інтенсивно зануритися у самовдосконалення та жіночі практики, дізнатися багато нового і корисного про себе, а, з іншого, незабутньо відпочити, засмагнути і розслабитися!

 

КОМУ БУДЕ КОРИСНИЙ ТРЕНІНГ «ІНІЦІАЦІЯ БОГИНІ»:

• Тим, хто хоче наповнити себе ресурсним станом, відпочити від повсякденності і перезавантажитися;

• Тим, хто хоче розібратися в собі, гармонізувати внутрішній стан, знайти натхнення і нові сили;

• Тим, хто хоче краще розуміти себе та самовдосконалюватися;

• Тим, хто хоче краще розуміти чоловіків і те, як будувати з ними гармонійні відносини;

• Тим, хто цікавиться психологією, особистісним ростом і саморозвитком;

• Тим, хто просто хоче провести 3 дні із задоволенням та користю для душі і тіла!

Детальніше: Проект інформаційно-консультаційної підтримки 3-денного тренінгу «ІНІЦІАЦІЯ БОГИНІ» 14-16 вересня

Подаруй собі незабутні осінні вихідні в Карпатах з Чеським клубом!

32532532432Запрошуємо в пізнавально -розвиваючий тур "ОСІНЬ В КАРПАТАХ" 14-15-16 вересня. Ти матимеш можливість відвідати разом з нами мальовничі та визначні куточки Закарпаття:
• почути шепіт водоспаду «Шепіт» та доторкнутись до його тонізуючих вод;
• піднятися канатно-крісельною дорогою на гору Гимбу

• оздоровитись у .басейнах з цілющою термальною водою в комплексі «Косіно», що розташований на унікальному шлейфі залягання мінеральних термальних вод;

• відвідати середньовічний Чинадієвський замок "Сент-Міклош" (Святий Миколай);

• побачити багато інших цікавинок.

- ми будемо займатись енергетичними та психологічними практиками, зцілюючи душу та тіло (програма включає у себе методи символдрами, психодрами, арт-терапії, медитації, робота зі стихіями, дихальні техніки та ін.) 
- поласувати надзвичайно смачними стравами вегетаріанської кухні за оригінальними рецептами,
- насолодитися чистим карпатським повітрям,
- наповнити життя новим змістом, відкрити себе справжнього, гармонізувати свій внутрішній стан, 
- весело та творчо провести час у чудовій компанії!

Програма туру орієнтована на людей, котрі прагнуть до гармонії, духовного зростання, відкриті для знайомств та пізнання нового і прекрасного!

ПРОГРАМА ТУРУ (3 дні, 2 ночі):

Детальніше: Подаруй собі незабутні осінні вихідні в Карпатах з Чеським клубом!

На море з Чеським клубом ЗАТОКА 24-25-26 серпня

3132131321124124124213Сонце, Море, енергетичні та психологічні практики... і щасливі посмішки - ми Вам гарантуємо !!!

Затока – один з найвідоміших морських курортів в Одеській області. Чистий піщаний пляж, тепле море, привітні люди, численні розваги...

Курорт Затока розташований в 60 км на південний захід від Одеси на мальовничій піщаній косі, що знаходиться між Чорним морем, Дністровським лиманом і солоними озерами. Звичаї та клімат в Затоці найдемократичніші. А пляж так близько, що поняття «друга лінія» просто втрачає сенс. Бажаєте веселої компанії, яскравих спогадів, відпочинку для душі і тіла - Вам в Затоку, Вам з нами!

Детальніше: На море з Чеським клубом ЗАТОКА 24-25-26 серпня

ТРИДЕННИЙ СПЛАВ ДНІСТРОВСЬКИМ КАНЬЙОНОМ

063018 1732 1ЗАЛІЩИЦЬКЕ ТУРИСТИЧНЕ БЮРО,

ЗА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

«ЧЕСЬКИЙ КЛУБ В УКРАЇНІ»

ПРОПОНУЮТЬ ПРОГРАМУ ТРИДЕННОГО СПЛАВУ Дністровським каньйоном

Три дні в КАНЬЙОНІ ДНІСТРА 6-7-8 липня!

063018 1732 3

Весело, цікаво, пізнавально!

Сплав, катамаранінг, психологічні практики та безліч захоплюючих вражень! 
На Вас чекають красиві природні та історичні місця Дністровського каньйону: водопади, печери, архітертурні памятки, неповторні краєвиди.
Це чудова можливість активно відпочити, завести нові знайомства, попрацювати з психологічними та енергетичними практиками, зцілюючи душу і тіло, а також засмагнути, накупатись та отримати масу позитивних емоцій!

Детальніше: ТРИДЕННИЙ СПЛАВ ДНІСТРОВСЬКИМ КАНЬЙОНОМ

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

061218 1736 1Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

 

 

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

061218 1736 2В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода,

-Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій! 

Детальніше: ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

ТУЛЬЧИН-ОПЕРАФЕСТ ТА АРХІТЕКТУРНО-ПАРКОВІ ПЕРЛИНИ ПОДІЛЛЯ

Тульчин-операфест та архітектурно-паркові

перлини Поділля

 

051618 1845 1

Дорогі друзі!

10 червня ГО «Чеський клуб в Україні» запрошує відвідати разом з нами найкращий Міжнародний оперний фестиваль під відкритим небом в легендарному Палаці Потоцьких у Тульчині та архітектурно-паркові перлини Поділля.

Детальніше: ТУЛЬЧИН-ОПЕРАФЕСТ ТА АРХІТЕКТУРНО-ПАРКОВІ ПЕРЛИНИ ПОДІЛЛЯ

Пізнавального туру «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА»

ЧЕСЬКИЙ КЛУБ В УКРАЇНІ – інформаційний партнер

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

040218 1803 15-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

Детальніше: Пізнавального туру «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА»

На Водохреща разом

vodohrescha

19 січня ВОДОХРЕЩА. "Чеський клуб в Україні" запрошує це зробити разом: бадьоро, здорово та у теплій компанії, яка зігріє у будь-які морози! Занурення у хрещенську воду буде проходити на Вишенському озері, що у міському парку «Дружби народів». Місце зустрічі: о 14.00 внизу по вул Космонавтів біля входу в парк ліворуч. Важливо: з собою мати великий рушник, зручне, неслизьке взуття, яке легко знімається, теплий одяг, гарячий чай та бутерброди, та, звичайно ж, посмішку! 

Детальніше: На Водохреща разом

Запрошення на Маланку

malanka2018

Свята продовжуються! Старий Новий рік, Маланка!
Зробіть собі подарунок: доторкніться до казки, відчуйте неймовірну енергетику та силу старобутніх обрядів рідного краю! 
Інформаційний спонсор «Чеський Клуб в Україні» запрошує Вас яскраво провести час, приєднавшись до туру «СВЯТО МАЛАНКИ НА ТЕРНОПІЛЛІ» (13-14 січня). 
Завітавши на справжній карнавал народної творчості, Ви отримаєте масу вражень, феєричний настрій, зможете відчути себе безпосереднім учасником святкування Старого-Нового року із усіма традиціями!

Програма туру орієнтована на людей веселих, креативних, відкритих новому, які хочуть пізнати культурну та історичну спадщину рідного краю!

Детальніше: Запрошення на Маланку

Привітання з Новим роком Президента клубу

41213131414Дорогі друзі! Ми проводжаємо 2017 рік, який був сповнений яскравих вражень, звершень, подорожей. Хочу побажати всім миру та злагоди в ваших родинах, щирості в почуттях, натхнення, достатку, нехай кожен день приносить вам радість, бажання працювати, спілкуватись, творити гарні справи! Хай вас оточують лише вірні друзі, любов та повага близьких. До нових зустрічей на туристичних маршрутах з Чеським Клубом у 2018 році. З повагою, Олександр Якименкo

 

 

 

 

 

 

24 грудня Різдвяна зустріч з "Чеським клубом". Підсумок 2017 року

24474547 1662204933845076 736747620 o

Дорогі друзі!

Запрошуємо на РІЗДВЯНУ ЗУСТРІЧ з ЧЕСЬКИМ КЛУБОМ. ПІДСУМОК РОКУ.

24 грудня (конференц-зал Автоучкомбінату, вул. Данила Галицького, 29)
https://www.facebook.com/events/1620381954666582/

На наших шановних гостей ЧЕКАЄ:

Детальніше: 24 грудня Різдвяна зустріч з "Чеським клубом". Підсумок 2017 року

ХVII Всеукраїнський фольклорний фестиваль чехів України на Вінниччині

В Миколаївці, що в Козятинському районі на Вінниччині 16 вересня відбувся ХVII Всеукраїнський фольклорний фестиваль чехів України. З усіх куточків країни, де є осередки чеських громад, до Миколаївки з'їхались співочі та танцювальні колективи.

Детальніше: ХVII Всеукраїнський фольклорний фестиваль чехів України на Вінниччині

Чеський Клуб в Україні запрошує Вас яскраво провести останню неділю вересня, приєднавшись до пізнавально-розвиваючого туру «Каменець-Подільський + Бакота» 30 вересня

 091417 1811 1

 

bakotA

КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ - загадкове місто на камені, неприступна фортеця, початок заснування якого не знає ніхто, ця таємниця бентежить не один розум історика та дослідника Поділля. Місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні.

На Вас ЧЕКАЮТЬ: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.), поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого мста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.

Також ми вирушимо в подорож до мальовничого куточка Поділля, де Дністер перетворюється на маленьке море на дні якого покоїться прадавнє поселення - БАКОТА. 

Детальніше: Чеський Клуб в Україні запрошує Вас яскраво провести останню неділю вересня, приєднавшись до...

Чеський Клуб в Україні запрошує до захоплюючого пізнавально-розвиваючого туру «Каменець-Подільський-Бакота» 26-27 серпня

082617 1848 1Чеський Клуб в Україні запрошує до захоплюючого пізнавально-розвиваючого туру «Каменець-Подільський-Бакота»

26-27 серпня

 

 

082617 1848 2Жодного серця не залишить байдужим древнє місто Кам'янець-Подільський. Місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам'яток. Кам'янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам'яток в Україні.
На Вас чекають: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.), поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого мста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.

Детальніше: Чеський Клуб в Україні запрошує до захоплюючого пізнавально-розвиваючого туру...

СПЛАВ ДНІСТРОВСЬКИМ КАНЬЙОНОМ

 

072517 1220 1ЗАЛІЩИЦЬКЕ ТУРИСТИЧНЕ БЮРО, ЗА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЧЕСЬКИЙ КЛУБ В УКРАЇНІ» ПРОПОНУЮТЬ ПРОГРАМУ ТРИДЕННОГО 

СПЛАВУ Дністровським каньйоном

 072517 1220 2

Детальніше: СПЛАВ ДНІСТРОВСЬКИМ КАНЬЙОНОМ

Громадська організація «Чеський клуб в Україні» представляє проект інформаційно-консультаційної підтримки «Свято Купала в Буші»

Запрошуємо Вас провести три незабутні дні (23-24-25 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"!

В програмі туру:

- оглядова екскурсія по місцях Сили,

242423423423211- майстер-класи,

- святкове дійство,

- справжнє купальське вогнище,

- медитації, енергетичні практики на природі,

- здорова їжа, цілюща джерельна вода,

- екскурсія в Букатинку до автентичної талановитої родини Альошкіних, де ми будемо виготовляти оберіг з глини власними руками.

Детальніше: Громадська організація «Чеський клуб в Україні» представляє проект інформаційно-консультаційної...

Додаткове меню

Вінницька афіша

vinn afisha 

qr code anons Skuliozhka

 

Подяки

Ukrainian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian French Georgian German Greek Icelandic Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Vietnamese Welsh

Журнал

Статистика