2 n

 

 

ТУЛЬЧИН-ОПЕРАФЕСТ ТА АРХІТЕКТУРНО-ПАРКОВІ ПЕРЛИНИ ПОДІЛЛЯ

Тульчин-операфест та архітектурно-паркові

перлини Поділля

 

051618 1845 1

Дорогі друзі!

10 червня ГО «Чеський клуб в Україні» запрошує відвідати разом з нами найкращий Міжнародний оперний фестиваль під відкритим небом в легендарному Палаці Потоцьких у Тульчині та архітектурно-паркові перлини Поділля.

 

Ми матимемо можливість доторкнутися до високого мистецтва, насолодитися красою класичної опери, сучасних мюзиклів та грандіозних постановок у виконанні європейських, американських та українських зірок оперної сцени! https://moemisto.ua/vn/festival-operafest-tulchin-55044.html

 

Ексклюзивні постановки і світові зірки, креативні арт-простори і селфі-зони!

 

Масштабна сцена, якісний звук, світло та екрани – все продумано так, щоби дійство на сцені глядачам було видно з будь-якої точки величезної території фестивалю.

 

10 червня -  фінальний день OPERAFEST TULCHYN

о 18.00 розпочнеться грандіозним концертом «ГАЛА-ВАГНЕР». 

У виконанні кращих солістів Німеччини, Австрії та США, Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії, Академічного хору «Глорія» і знаменитого диригента Тараса Криси (США) прозвучать найкращі арії та увертюри найвідоміших опер геніального Ріхарда Вагнера: «Трістан і Ізольда», «Перстень Нібелунгів», «Валькірія», «Зігфрід», «Смерть богів», «Золото Рейну» та інших.

 

о 21.00 відбудеться ексклюзивний показ концертної версії всесвітньовідомого мюзиклу Джона Кандера  «ЧИКАГО»!

Виконавці: солісти з США, Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, Академічний хор «Глорія», диригент – Тарас Криса (США).

Постановка концертних номерів - Ольга Лачко (Україна). Режисер концертної версії- заслужений діяч мистецтв України Павло Третьяков.

«ЧИКАГО» — мюзикл номер один по тривалості прокату за всю історію Бродвею, власник шести премій «Тоні», включаючи номінації «Кращі світлові ефекти», «Краща режисура», «Краща хореографія», а також премії «Греммі» за кращий альбом.

«ЧИКАГО» - це стильний і гарний мюзикл із пікантним сюжетом, віртуозними танцями, музикою, що миттю запам'ятовується – справжнім живим джазом! - і відмінним оформленням, що дозволяє відчути всю романтику 20-х років у Чикаго!

 

Шок, шик і блиск, блискуча постановка і прекрасна, яскрава музика, сюжет, який вражає і заворожує одночасно та багато інших сюрпризів – концерт-закриття фестивалю OPERAFEST TULCHYN-2018 буде по-справжньому незабутнім і феєричним!

   

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ фестивалю - одне з Семи чудес Вінниччини, знаменитий Палац Потоцьких, який свого часу називали «подільським Версалем». Саме тут граф Станіслав Потоцький обвінчався з коханою Софією, для якої потім в Умані побудував славнозвісну «Софіївку».

У XVIII-XIX столітті Палац Потоцьких у Тульчині був епіцентром бурхливого культурного життя. У Палаці був власний симфонічний оркестр, оперна і балетна трупи, тому кожного року тут відбувалися розкішні прем'єрні постановки опер, які відвідували перші люди того часу.

   

 

 Під час поїздки ми також відвідаємо:

 

  • Палац Грохольських-Можайських у Вороновиці

  • Цілюще джерело у  Ганнополі

 

ПРОГРАМА ТУРУ:

 

 

8.00 – виїзд з Вінниці (збір біля ринку Урожай)

 

 

9.00 – огляд Палацу Грохольських-Можайських у Вороновиці

 

 

11.30 – відвідування Ганнопільського цілющого джерела. Купіль (за бажанням) в чудодійному джерелі з надзвичайно чистою водою. Візьміть обов'язково пляшки, щоб набрати з собою водички.

 

 

* медитація на стихію води

 

 

* відпочинок на лоні природи

 

 

14.30-15.30 – обід в кафе (за власний кошт)

 

 

16.30-17.00 – приїзд до Тульчину на фестиваль.

 

17.00 – 24.00 – участь в фестивалі, насолоджуємося почутим і побаченим.

В програмі фестивалю:

* 18.00 - початок грандіозного концерту «ГАЛА-ВАГНЕР».  Найкращі арії та увертюри найвідоміших опер геніального Ріхарда Вагнера: «Трістан і Ізольда», «Перстень Нібелунгів», «Валькірія», «Зігфрід», «Смерть богів», «Золото Рейну» та інших.

* 21.00 - ексклюзивний показ концертної версії всесвітньовідомого мюзиклу Джона Кандера  «ЧИКАГО»!

* на закінченню фестивалю – грандіозний ФЕЄРВЕРК ;)

 

24.00 – щасливі та натхненні повертаємось додому.

01.00 – орієнтовний час прибуття до Вінниці.

 

Відпочиваймо весело, цікаво, натхненно! Приєднуйтесь та запрошуйте друзів!

https://moemisto.ua/vn/festival-operafest-tulchin-55044.html

 

Кількість місць обмежена!

Заявки та оплата приймаються до 2-го червня.

 

 

Додаткове меню

Вінницька афіша

vinn afisha 

qr code anons Skuliozhka

 

Подяки

Ukrainian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian French Georgian German Greek Icelandic Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Vietnamese Welsh

Журнал

Статистика