2 n

 

 

(Розіграш) Знайомтесь, Наталя Миколюк, художниця, що малює технікою «a la prima»

Всі ми художники! Своїми думками та вчинками малюємо життя, емоціями творимо свою зовнішність та оточення... А своїми руками за допомогою фарб і пензлів малюємо почуття і ситуації, передаємо на картині відтінки нашого настрою, наші цілі, мрії, очікування, успіхи, кохання!

NataliЯ лікар, лікар-невролог у відділенні для пацієнтів з цереброваскулярною патологією, у відділенні постінсультной реабілітації. І ... Я художник! Мені 18 =), решта-досвід! Я люблю людей, люблю життя, воно прекрасне! Краса в кожному і краса навколо!!! Малюю з дитинства, а "чарівним пенделем" для реалізації в творчості стало перебування протягом двох місяців у гіпсі влітку 2016 року.

Творчість додає моєму життю смак і яскравість! Це джерело мого натхнення, вихід за рамки,послаблення контролю та звільнення енергії!

Акварель. Її величність Акварель! Ніжна, прозора, тонка, текуча, непередбачувана, захоплююча, казкова, надихаюча, завжди різна, принадна, грайлива, глибока... Мені подобається працювати аквареллю в техніці "алла прима": малюємо дуже швидко, велика частина картини пишеться "по-мокрому", деякі деталі промальовуються вже наприкінці... Творчість дарує неймовірні емоції задоволення та насолоди, це як політ, коли захоплює дух при зльоті і накриває хвиля радості при приземленні! Я не збираюся на цьому зупинятися, у мене море ідей, планів на використання нових технік і матеріалів!

 

 

>>> Переглянути галерею та умови розіграшу! <<<

 

У кожному живе художник (мені більше подобається слово "митець"), і я щаслива, що мій вже в ЕФІРІ! =)

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG9.JPG10.JPG11.JPG12.JPG13.JPG14.JPG15.JPG16.JPG17.JPG18.JPG19.JPG20.JPG21.JPG

Умови участі в розіграші!

Для участі в розіграші перегляньте усі малюнки Наталі Миколюк, проголосуйте за найкращий на панелі зліва та напишіть коментар внизу сторінки вказавши номер малюнка, ймовірну його назву, та чому він Вам сподобався!

Якщо запропонована назва співпаде з тією, що дав малюнку художник, автор коментару прийме участь в додатковому розіграші призів.

Розподіл місць:

1, 2, 3 місце розподілиться по малюнкам які наберуть найбільше голосів на панелі голосування зліва. Переможцями стануть ті учасники, чий номер обраного малюнка співпаде з переможними, та коментар набере найбільше лайків!

Додатковий приз отримають ті, чия ймовірна назва співпаде з назвою, що дав малюнку художник.

 

Додаткове меню

Вінницька афіша

vinn afisha 

qr code anons Skuliozhka

 

Подяки

Ukrainian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian French Georgian German Greek Icelandic Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Vietnamese Welsh

Журнал

Статистика