2 n

 

 

Подорож у Софіївку

sofiya 2018Середина осені, золота пора, дерева і кущі причепурилися в різнобарв’я листочків, які за подихом вітру кружляють в осінньому неповторному вальсі. І де, як не в уманській Софіївці доторкнутись до цієї краси. Дружньою командою жовтневим ранком ми вирушили в подорож до Умані. Скільки б не приїздили сюди, завжди знайдеться куточок в парку, де раніше не бували. Наш гід, чудова людина, розповіла нам багато цікавин із історії парку "Софіївка", показала невідомі стежки серед паркових ландшафтів. Ми пройшлись широкими алеями, блукали тінистими схилами навколо озера, відпочивали на величезних каміннях, проводили психологічні практики на галявині, робили світлини осінніх паркових пейзажів.

Потім нас чекав смачний обід і на зворотному шляху ми завітали до Немирівського городища, або як ще його називають Скіфські вали. Енергетичні та психологічні практики на вершині пагорба – це було щось незабутнє, відчувалась незвична енергетика цього місця, єднання сердець! Ми зібрались біля яскравого багаття, співали пісень, пили трав’яний чай, милувались осіннім зорепадом. Пізнім вечором повернулись додому, сповнені приємних вражень від проведеної подорожі.

<<<скачати фото>>>

Додаткове меню

Вінницька афіша

vinn afisha 

qr code anons Skuliozhka

 

Подяки

Ukrainian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian French Georgian German Greek Icelandic Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Vietnamese Welsh

Журнал

Статистика