2 n

 

 

Осінь в Карпатах

karpatu 2018Ми побували на гостині у осені в Карпатах. Це неймовірна краса та море приємних вражень. Осінні карпатські пейзажі відкрились нам після оповитого туманом ранку. А потім вересневе сонце занурило нас в перші хвилі бабиного літа. Ми насолоджувались гірським повітрям, теплом, запахом хвої та лісу. Займались психологічними практиками на лоні природи, піднімались гірськими стежками до водоспаду «Шипіт», смажили традиційні шпекачки та співали пісень під гітару. Сон в Карпатах цілющий і солодкий, особливо після дороги з Поділля та насиченого подіями дня. На ранок після ранкової йоги, ми вирушили в подорож до термальних джерел, де цілий день купались, пірнали, ніжились в теплих цілющих водах Закарпаття, а ввечері весело провели «Піжамну вечоринку». Погода нас щиро радувала. Ранішнє сонце 3-го дня знову кликало на зарядку, смачний сніданок та надихаючий сеанс «Арт-терапії».

По обіді ми залишили затишний готель та привітних господарів, відвідали середньовічний замок і вирушили в зворотну дорогу до дому. Час промайнув так швидко, наче на одному диханні. Враження, фото та спогади учасники клубу привезли з собою, щоб вистачило їх до наступної поїздки.

>>> Скачати <<<

Додаткове меню

Вінницька афіша

vinn afisha 

qr code anons Skuliozhka

 

Подяки

Ukrainian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian French Georgian German Greek Icelandic Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Vietnamese Welsh

Журнал

Статистика