2 n

 

 

Серпень – 2017 Кам’янець-Подільський - Бакота

090517 2024 20171Україна багата цікавими історичними памятками, видатною культурною спадщиною, надзвичайно мальовничими краєвидами, цілющими джерелами, добрими, талановитими людьми. Коли подорожуєш, розумієш, наскільки прекрасна і безцінна рідна земля! Кілька днів, як ми повернулись з туру «Камянець-Подільський - Бакота», організованим Чеським клубом в Україні. Камянець належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної кількості архітектурних пам'яток. Недарма його визнано одним з чудес України. Ми відвідали кафедральний костел Петра і Павла (XVI ст.), побували на найстарішій ратуші в Україні (XV ст.), прогулялись звивистими вуличками Старого міста, які приховують чимало таємниць, погодували прекрасних лебедів в мальовничому міському парку. А переліт через Смотрицький каньйон з одного з найвищих мостів України – це було щось неймовірне, драйвове і незабутнє!

Можна багато розповыдати про це чудове місто, але краще там побувати! Друга частина нашої подорожі – це унікальна БАКОТА, місце сильної енергетики, чарівних видів природи, окутане легендами і тайнами. Бакота - колишня столиця давньоруського Пониззя. Знаходиться вона на берегу Дністра, на території Національного природного парку «Подільські Товтри». В Бакоті ми відвідали найдавніший на Поділлі монастир, що знаходиться на скелі, висота якої сягає більше ста метрів. Набрали цілющої водички з джерел, які б'ють зі скель поряд з монастирем. А також ми досхочу накупались в блакитних водах Дністра, смакували запашною рибною юшкою, приготовленою на вогні, співали біля вечірнього багаття, займались психологічними та енергетичними практиками, ловили рибу. Особливу насолоду отримали від краєвидів Бакотської затоки, вони просто неймовірні, руки так і тягнуться вгору, хочеться полетіти пташкою над величним Дністром і дістати Неба! Море позитиву, натхнення! Хочеться ще і ще повертатись в ці місця! Маємо в планах організувати ще одну поїздку в Бакоту в кінці вересня. Кого зацікавив цей тур, звертайтесь, будемо вам раді!

 

Додаткове меню

Вінницька афіша

vinn afisha 

qr code anons Skuliozhka

 

Подяки

Ukrainian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian French Georgian German Greek Icelandic Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Vietnamese Welsh

Журнал

Статистика